CLUB RENAULT & TURKEY//CRT//Siz Nerdeyseniz Biz Ordayız !!
Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %20 'dir
Türkiyedeki Tek Farklı "RENAULT CLUB"
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olmalısınız.
[url=Sitenizin Kayıt Ol Linki]adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! 212[/url]
Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %20 'dir
Türkiyedeki Tek Farklı "RENAULT CLUB"
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olmalısınız.
[url=Sitenizin Kayıt Ol Linki]adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! 212[/url]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT Kullanıcılarının & PAYLAŞIM & Platformu - CLUB///RENAULT & TURKEY // Her hakkı saklıdır..!

AnasayfaAnasayfa  C.R.TC.R.T  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  CRTCRT  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Renault Laguna GT vs Porsche Boxster
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 12:29 am tarafından REY-NA-ULTE

» Megane ıı RS 2.0 Turbo Teknik Özellikler
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 12:24 am tarafından REY-NA-ULTE

» Oyak // Renault
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 7:43 pm tarafından REY-NA-ULTE

» Renault Mais
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 7:36 pm tarafından REY-NA-ULTE

» 2003 Clio RS Teknik ÖZELLİK
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 6:53 pm tarafından REY-NA-ULTE

» 2002 Clio RS Teknik özellik
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 6:47 pm tarafından REY-NA-ULTE

» Latıtude / İki motor seçeneği ve üç donanım sunuyor
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 6:31 pm tarafından REY-NA-ULTE

» 25_güzel bir Modifiye
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 3:54 pm tarafından REY-NA-ULTE

» Yeni Model Renault Latitude- Sedan
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 5:07 pm tarafından REY-NA-ULTE

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
RENAUL’TT - TUTKUDUR..!
CLUB RENAULT TURKEY Paylaş ______
CRT
Ana sayfa yap
Anket
Club Renault Turkey Genel Görünüm
Forum gayet iyi
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_lcap38%adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_rcap
 38% [ 13 ]
Beğendim
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_lcap41%adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_rcap
 41% [ 14 ]
Kararsızım
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_lcap6%adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_rcap
 6% [ 2 ]
İyi bir Tasarım Olmuş
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_lcap9%adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_rcap
 9% [ 3 ]
Hiçbiri
adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_lcap6%adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Toplam Oylar : 34
RENAUL’TT - TUTKUDUR..!
CLUB RENAULT TURKEY Paylaş ______
CRT
Website counter

adam güzel anlatmış SIFIR (ÖLÜ) GİBİ !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
XLiMiXLi
BİNBAŞI
BİNBAŞI
XLiMiXLi

Erkek

adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Vide
MesajKonu: adam güzel anlatmış SIFIR (ÖLÜ) GİBİ !   adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 5:58 pm

ilana bakmanızı isterim çünkü çok farklı bir ilan

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aracım 1977 model olup 1300 motor hacmine sahip bir yer uçağıdır (Benim gözümde). Model yılının 83 yazdığına bakmayın 83'ten aşağısını bilgisayar kabul etmedi. Onun için öyle yazmak zorunda kaldık.

ABS, KlİMA, AIRBAG, AÇILIR TAVAN, ALAŞIM JANT, NAVİGASYYON, YOL BİLGİSAYARI gibi özellikleri yoktur. Fakat, direksiyonu, sigara küllüğü, yaylı koltukları ve çakmaklığı vardır. Açılıp kapanabilen camları ve kapı kolları çalışır durumdadır.

Komple orıjınal olan aracımda aranırsa birkaç yerde lokal boya çıkabilir. Hatta iyicene didik didik edilirse komple boyalı olduğu ortaya çıkabilir. Yüzeysel boyaların yanısıra bir kaç küflü bölgeye de rastlanılmıştır.

Aracın rengi aslen eflatundur. Fabrika çıkışı ise koyu yeşil ile cırtlak mor arası bir şeydir. Bu boyalar zaten o dönemki renoların orijinal boyalarıydı. Bizim elimize geçtiğinde beyazdı. Biz de daha sonra kanunlara uygun olsun diye ruhsattaki yazan renk olan eflatuna boyattık. Fakat renk seçeneğinde aradım bulamadım. Ona yakın bir renk olan Mor seçeneğinin işaretlemek zorunda kaldık.

Çorum kaloriferini 1 yıl önce başka bir araca taktırdığımızdan dolayı şu anda kaloriferi yoktur. Fakat kışın yedek bir aküye bağlı olarak bir elektrikli battaniye iş görebilir. Veya 2.5 litrelik bir kola şişesine sıcak su doldurarak belinize koyabilirsiniz. İmkanlar olmayınca parlak fikirler artıyor haliyle.

Tüm bakımları yetkili serviste yapılmamış olup el yordamıyla eş-dost yardımıyla yapılmıştır. Aracın farları vardır. Fakat uzun ve kısa far diye bir şey olmadığı için geceleyin onunla uğraşmadan direk yola yoğunlaşabiliyorsunuz. Ayrıca farları kapalı konumdayken frene basarsanız fren lambalarının yanında farları da çalışmaktadır. Değişik bir özellik. Diğer arabalarda bulamazsınız.

Arabayı hiç kilitlemiyorum. Kimse de içine girmedi şimdiye kadar.Çünkü kilitlesem bile bir çaykaşığıyla açılıyor zaten. Bilenler bilir. Anahtar derdi yok. Kaput ve bağaj anahtarsız açılabiliyor. Bu özellik modelli arabaların çoğunda bile yok.

Ayrıca şöför mahalinin yanındaki kısımda ayak koyma yerinde yaklaşık 30 cm çapında bir delik vardır. Bu deliği örtmek için bir mukavva ve çuval kullandım. Yazın deliği açarak doğal klima olarak kullanmaktayım. Yakıtı da etkilemediği için gayet ekonomik.

Egzozu delindi. Baktım güzel ses çıkarıyor. Hiç ellemedim. Çalışınca havalı bir araba gibi ses çıkarıyor. Başkaları egzozdan ses çıkarmak için bir çok paralar harcıyor. Düdük falan taktırıyorlar. Ben bedavadan yapıyorum bunu.

Aracımdan gayet memnunum. Muhayyer bir araçtır. (O da ne demekse bir türlü çözemedim. Osmanlıca özlüğe bile baktım ama işin içinden çıkamadım.) Model yükselteceğimden dolayı satıyorum. Yoksa daha binerdim. 1979 model bir Renault 12 alacağım. bu modeller arası renaultlarla takas yapabilirim.
REY-NA-ULTE
GÖKHAN
GÖKHAN
REY-NA-ULTE

Erkek

MesajKonu: Geri: adam güzel anlatmış SIFIR (ÖLÜ) GİBİ !   adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 6:44 pm

Very Happy Very Happy
Adam fena yazmış ya, ne diyelim hayırlı satışlar. Hadi biz övüyoruz R21, R12,ye yer uçağı demek bize hakaret sayılır.
http://www.renault.catsboard.com
zb_genclik
BİNBAŞI
BİNBAŞI
zb_genclik

Erkek

MesajKonu: Geri: adam güzel anlatmış SIFIR (ÖLÜ) GİBİ !   adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 9:27 pm

Very Happy:.Dbune abi böyle ya şakamıVery Happy:d
REY-NA-ULTE
GÖKHAN
GÖKHAN
REY-NA-ULTE

Erkek

MesajKonu: Geri: adam güzel anlatmış SIFIR (ÖLÜ) GİBİ !   adam güzel anlatmış  SIFIR (ÖLÜ) GİBİ ! Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:37 pm

zb_genclik demiş ki:
Very Happy:.Dbune abi böyle ya şakamıVery Happy:d

yoo gerçek Very Happy
http://www.renault.catsboard.com

adam güzel anlatmış SIFIR (ÖLÜ) GİBİ !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası